فروش رشته آش
خانه / رشته آش / پخش عمده رشته آش صنعتی اردبیل

پخش عمده رشته آش صنعتی اردبیل

رشته آش اردبیل با روش های صنعتی و کارگاهی تولید و روانه بازار مصرف می شود. پخش عمده این محصول با شیوه های نوین و از طریق این مرکز کاهش قیمت ها را برای خریداران به همراه داشته است. حال مهمترین سوال این است که چگونه روش هایی برای تشخیص رشته های مرغوب باید مدنظر قرار داد؟

پخش عمده رشته آش صنعتی اردبیل

نحوه تشخیص رشته آش مرغوب

نحوه تشخیص رشته آش مرغوب  رشته آشی به محصولی می گویند که از ترکیب آرد گندم، نمک و آب حاصل می شود. این محصول می تواند از طریق شیوه های سنتی و با دست یا شیوه های مدرن و با دستگاه های تمام اتوماتیک تولید شود. بنابراین انواع رشته آشی از نظر ارزش غذایی در گروه نان و غلات قرار می گیرند که مصرف آن برای تمام سنین و به ویژه کودکان در حال رشد، مفید خواهد بود.
امروزه این محصول با برندهای مختلف و به صورت بسته بندی عرضه می شود. در این میان آشنایی با ارقام مرغوب و تشخیص رشته آش سنتی یا صنعتی درجه یک اهمیت زیادی در حفظ سلامت افراد خانواده خواهد داشت. برای این منظور همواره در هنگام خرید و سفارش رشته آشی موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

  • شکل ظاهری رشته ها باید صاف و یکنواخت باشد. طول رشته مرغوب حدود ۱۵ سانتی متر و فاقد هرگونه لک و تیرگی است.
  • رنگ رشته آش مرغوب باید سفید مایل به کرم باشد.
  • مزه و بوی رشته طعم آرد می دهد. در غیر اینصورت از تاریخ انقضاء محصول گذشته است.
  • بسته بندی رشته آشی استاندارد، جعبه های مقوایی سفید رنگ مخصوص مواد غذایی را شامل می شود.
  • در بسته بندی تمامی رشته ها باید همگون و هم اندازه باشند. شکستگی بیش از حد رشته ها نشان از بی کیفیت بودن آن محصول می دهد.

خرید بهترین رشته آش سنتی در اردبیل

خرید بهترین رشته آش سنتی در اردبیلدر این مرکز بهترین رشته آش سنتی به صورت بسته بندی استاندارد در اختیار خریداران عمده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که خرید رشته آش اردبیل به صورت مستقیم علاوه بر تضمین کیفیت، نقش موثری در کاهش قیمت ها و افزایش حاشیه سود خریداران خواهد داشت.
امروزه تنوع تولید این محصول با برندهای مختلف موجب سردرگمی برخی از فعالین و عدم انتخاب محصول باکیفیت شده است. در این مرکز مشاوران فروش متناسب با نیاز بازار مورد نظر و با هدف افزایش فروش، بهترین برندهای رشته آشی را به مشتریان خود معرفی می نمایند.
یک نکته مهم اینکه بر روی بسته بندی رشته های مرغوب معمولاً اطلاعاتی نظیر تاریخ تولید و انقضاء، شرایط نگهداری رشته، برند شرکت تولیدی، وزن خالص و کد بهداشتی وزارت بهداشت درج می شوند. بنابراین حتی المقدور از خرید رشته آشتی با بسته بندی کاملاً سفید که روی آن این اطلاعات درج نشده باشد جداً خودداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین رشته آش فله ای اصفهان

اصفهان به عنوان بزرگترین شهر صنعتی در ایران محسوب می شود که در زمینه تولیدات صنایع غذایی از نام و آوازه ای درخشان در این زمینه برخوردار می باشد که رشته آش آن

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام