فروش رشته آش
خانه / رشته آش کیلویی / قیمت روز رشته آش کیلویی در فروشگاه اینترنتی

قیمت روز رشته آش کیلویی در فروشگاه اینترنتی

رشته آش کیلویی و یا همان رشته آش فله ای همان رشته آشی است که در بسته بندی های کوچک تر عرضه بازار می شود. رشته آش کیلویی معمولا در بسته هاس مشمبایی و یا کارتنی ۱۰کیلویی و بالاتر تولید و روانه بازار مصرف می شوندرشته آش کیلویی از قیمت ارزانتری نیز برخوردار است.

فروش اینترنتی محصولات غذایی از جمله انواع رشته آش،با در نظر گرفتن پیشرفت شبکه های اجتماعی و گسترش استفاده کنندگان از اینترنت،امری اجتناب ناپذیر شده است.با توجه به این نیاز روز،تولیدکنندگان و فروشندگان رشته آش چه به صورت عمده و چه خورد،استفاده از اینترنت را امری لازم و ضروری در شناساندن محصولات خود به جهانیان می دانند و فعالیتشان را در این شبکه ها آغاز نموده اند تا مشتریان به راحتی محصولات تولید شده را دیده و به آسانی آنها را انتخاب نمایند.

از مزایای منحصر به فرد استفاده از خریدهای اینترنتی می توان به تضمین کاهش هزینه های خرید اشاره کرد.از راههای کلیدی برای دستیابی به سود بالا در این زمینه،کاهش زمان از طریق مسیرهای ارتباطی است.به کار بردن رفتارهای کلیشه ای و مراجعه در هر خرید به بازار فروش به صورت حضوری امروزه دیگر از نظر اقتصادی توجیهی ندارد و خیلی آسان با مراجعه به سایت فروش،می توان در کوتاهترین زمان ممکن محصول را انتخاب و در صورت پرداخت آنلاین،جنس شما در اسرع وقت بارگیری و به دستتان خواهد رسید.

بازار خرید رشته آش کیلویی ارزان

قیمت روز فروش اینترنتی رشته آش کیلویی

قیمت گذاری روی هر محصولی از دو عامل مهم تبعیت می کند و آن دو چیزی نیست به جز کیفیت و وزن آن محصول.رشته آشی نیز با توجه به این معیارهای کلی،به وزنهای مختلف با قیمتهای متفاوت تقسیم بندی می شوند.

با در نظر گرفتن وضعیت آشفته این روزهای بازار،قیمت روز و به لحظه را اعلام کردن کاری دشوار و سخت شده است زیرا هر ماه و در بعضی مواقع هر هفته قیمتها کم یا زیاد می شود.اما شرکت تولید و پخش عمده رشته ساز،با کاهش هزینه های جاریتوانسته این نوسان را به نحو احسن مدیریت کند و نسبت به سال گذشته تغییر زیادی بر روی قیمتهای خود نداشته باشد.همین امر سبب شده تا با ثابت نگه داشتن قیمت محصولات خود مشریان قدیم خود را حفظ کند و حتی خریداران جدیدی میل به خرید از این مجموعه را داشته باشند.

پخش عمده رشته آش فله ای

خرید و فروش انواع رشته آش کیلویی و سنتی در تهران

مجموعه رشته سرا مفتخر است که با همکاری اغلب شرکت های تولید رشته آش و رشته پلویی انواع رشته آش و پلویی را  با ارزانترین قیمت ممکن و با کیفیتی مناسب به دست مشتریان و خریداران عمده این محصول غذایی برساند . فقط کافیست با یک تماس تلفنی از کم و کیف خرید و فروش محصولات با خبر شوید.از مزایای خرید اینترنتی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان رویت همه محصولات ارایه شده
 • امکان خرید در ۲۴ساعت شبانه روز
 • صرفه جویی در وقت و زمان
 • خرید فقط با یک تماس تلفنی
 • امکان مقایسه محصولات
 • استفاده از تخفیفات مناسبتی
 • خرید انواع مختلف بسته ها (وزنهای متفاوت و فله ای)
 • استفاده از تخفیفات ویژه خرید اولی ها
 • ارسال آنلاین نمونه و سمپل
 • خرید بدون واسطه و درب کارخانه
 • درخواست ارسال بار به مقصد دلخواه
 • و سایر…

پخش انواع رشته آش کیلویی و فله ای

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com
کانال تلگرام