فروش رشته آش
خانه / رشته پلویی / قیمت رشته پلویی خانگی مرغوب بسته بندی

قیمت رشته پلویی خانگی مرغوب بسته بندی

قیمت رشته پلویی خانگی مرغوب بسته بندی شده چقدر است؟ در یک پاسخ کلی می توان گفت که قیمت این ماده غذایی بر اساس مسائل گوناگونی تعیین می گردد؛ چرا که به نوبه خود متنوع است. همان گونه که از نام محصول، کاملاً مشخص است؛ رشته پلویی را جهت تهیه انواع پلو به کار می برند.

قیمت رشته پلویی خانگی مرغوب بسته بندی

موارد مصرف انواع رشته پلویی

موارد مصرف انواع رشته پلوییرشته پلویی از خمیر آرد گندم معمولی (آرد، آب و اندکی نمک) تهیه می شود؛ این رشته از لحاظ ارزش غذایی در گروه نان و غلات، قرار گرفته و به روش های مختلف سنتی، خانگی، کارگاهی و صنعتی تولید می گردد.

به طور کلی رشته پلویی از رشته آشی، نازک تر بوده و پس از خشک شدن، مقدار کمی تفت داده می شود؛ به همین دلیل معمولاً رنگ آن کاملاً سفید نبوده و گاهی اوقات به قهوه ای می گراید.

تهیه رشته پلو و قابلی پلو مجلسی مهمترین موارد مصرف انواع رشته پلویی به شمار می روند؛ علاوه بر این با استفاده از این رشته ها می توان غذاهای متنوع دیگری نیز درست کرد؛ به عنوان مثال مقداری رشته پلویی را به همراه سیب زمینی در آب جوش ریخته، آبکش کرده و دم می کنند؛ این غذا به پلوی چهارشنبه سوری مشهور بوده و در عین سادگی بسیار خوشمزه است.
در ادامه چند نمونه دیگر از غذاهایی را که با رشته پلویی درست می شوند؛ نام می بریم:

  • رشته پلو با گوشت قل قلی
  • رشته پلو با مرغ
  • رشته پلو با کشمش و زرشک
  • رشته پلو کشمشی با مرغ
  • رشته پلو با گوشت گوسفند
  • رشته پلو با ماش
  • رشته پلو محلی با عدس

لازم به ذکر است که انواع رشته پلویی از لحاظ روش تولید، قطر رشته ها، طعم و میزان تفت دادن با هم تفاوت دارند.

پخش مستقیم رشته پلویی خانگی ارگانیک

پخش مستقیم رشته پلویی خانگی ارگانیکپخش رشته پلویی خانگی ارگانیک از رونق فوق العاده ای برخوردار بوده و به صورت مستقیم انجام می گیرد؛ زیرا همانطور که در قسمت قبل بیان شد؛ این ماده غذایی به نوبه خود مصرف زیادی در آشپزی ایرانی دارد؛ همچنین می توان از آن جهت تزئین غذا در مجالس مختلف استفاده کرد.

همان طور که از نام محصول به خوبی مشخص است؛ رشته پلویی ارگانیک خانگی به صورت کاملاً طبیعی و سنتی درست می شود؛ به عبارت دیگر برای تولید رشته ارگانیک، هیچ گونه ماده نگهدارنده یا افزودنی به کار نمی رود.

نکته شایان ذکر این است که کیفیت رشته پلویی خانگی بر اساس میزان مرغوبیت آرد گندم به کار برده شده و همچنین طرز تهیه آن بستگی دارد؛ در این راستا خمیر باید به خوبی ورز داده شود؛ همچنین رشته ها باید به در حد اعتدال (نه کم و نه زیاد) تفت داده شوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات بهترین رشته پلویی بسته بندی اصفهان

رشته پلویی را می توان با برنج به صورت های متنوعی مورد استفاده قرار داد و به دلیل دادن طعم دلپذیر به پلو موجب شده است تا متقاضیان فراوانی خواستار خرید این نمونه

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام