فروش رشته آش
خانه / رشته آش / فروش مرغوب ترین رشته آش ترکی ایران

فروش مرغوب ترین رشته آش ترکی ایران

خوشبختانه در کشور ما فروش مرغوبترین رشته آش ترکی ایرانی به صورت گسترده و فراگیر انجام می شود. بسیاری از شهرهای ایران در زمینه ی تولید رشته آش ترکی به صورت عمده فعالیت می کنند و مرغوبترین و باکیفیت ترین این محصول را به بازار عرضه می دارند. رشته آش ترکی ایران یکی از پرطرفدارترین محصولات غذایی می باشد؛ چرا که از این محصول برای پخت خوش طعم ترین آش ها استفاده می شود. 

فروش مرغوب ترین رشته آش ترکی ایران

راهنمای انتخاب بهترین رشته آش

راهنمای انتخاب بهترین رشته آش از آنجایی که آش رشته یکی از غذاهای اصیل ایرانی می باشد و طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است؛ باید در انتخاب اصلی ترین مواد آن یعنی رشته بسیار دقت کرد و بهترین نوع رشته را از همه نظر خریداری نمود. هنگام انتخاب و خرید رشته آش باید اطلاعاتی در مورد زمان پخت، کیفیت، سایز رشته، برند آن و … داشته باشید تا اصلی ترین محصول را انتخاب کنید.
بهتر است رشته آشی را انتخاب کنید که با رعایت تمام نکات بهداشتی تولید شده باشد و مهر استاندارد بر روی بسته آن باشد؛ زیرا این نکته شما را از نظر سالم بودن رشته مطمئن می کند.
از دیگر نکات انتخاب بهترین رشته آش می توان به بو و مزه ی آن اشاره کرد؛ به طوری که رشته باید بوی خود محصول یعنی آرد و نوع خمیری که با آن تولید شده است را داشته باشد و بوی ترشیدگی، کپک، کهنه گی و … ندهد.
در ادامه به سایر نکات درباره ی انتخاب بهترین رشته آش اشاره خواهیم کرد.

  • رنگ این محصول باید سفید شبیه به کرم و شیری رنگ باشد.
  • دارای بوهای طبیعی و فاقد بوهای مصنوعی 
  • ضاهر رشته آش باید یکدست و صاف باشد.
  • این محصول باید بدون لک و مواد اضافی باشد.
  • طول رشته ی آش تقریبا ۱۵ سانتی متر است.

قیمت عمده رشته آش ترکی فله ای

قیمت عمده رشته آش ترکی فله ای قیمت رشته آش ترکی نسبت به سایر رشته ها بسیار مناسب و ارزان تر است زیرا این محصول به صورت عمده به فروش می رسد و مشتریان و خریداران این محصول را بیشتر به صورت عمده به منظور کیفیت بالاتر خریداری می کنند.
رشته آش به دو روش بسته بندی و فله ای در این سایت به فروش می رسد. قیمت رشته آش فله ای نسبت به روش دیگر بسیار مقرون به صرفه تر است زیرا مشتری و طرفداران زیادی دارد.
بسیاری از افراد به دنبال خرید عمده این محصول به صورت فله ای هستند؛ زیرا قیمت عمده ی این محصول نسبت به قیمت های دیگر فوق العاده مناسب است. قیمت عمده رشته آش ترکی فله ای به عواملی نظیر: کیفیت محصول، وزن، نوع خرید اعم از مستقیم و غیر مستقیم، سایز و اندازه ی آن و… بستگی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین رشته آش فله ای اصفهان

اصفهان به عنوان بزرگترین شهر صنعتی در ایران محسوب می شود که در زمینه تولیدات صنایع غذایی از نام و آوازه ای درخشان در این زمینه برخوردار می باشد که رشته آش آن

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام